Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Acat İnşaat olarak 2001 yılında ilk inşaatımıza başladık. 2013 yılına kadar Acat İnşaat olarak devam eden firmamız 2016 yılında eğitim sektörüne de girerek Acat Group Ltd. Şti. ünvanı almış ve her iki alanda da faaliyetlerine devam etmektedir. Birçok ülke ve şehirde inşaatlar yapan firmamızın, Şirinevler ve Ataköy’de yabancılara yönelik Kolej eğitimi veren 2 okulu bulunmaktadır.

Acat Group olarak, bu güne kadar ürettiğimiz projelerle müşterilerimizin güvenini kazanan firmamız, bugün ve gelecekte de en iyisini yapma ilkesi ile yaşam alanları inşa etmeye devam edecektir.

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

BAŞKANIN MESAJI

Acat Group olarak, toplumsal değerlere önem veren şirketimiz, çevreye saygılı, doğal kaynakları en iyi şekilde kullanan, insana değer veren, işbirliği içindeki olduğumuz firmaların da bu konulara önem vermesini sağlayan bir üretim prensibi ile yoluna devam edecektir.

Faaliyet alanları sadece inşaat ile sınırlı olmayan şirketimiz, başta Eğitim ve Çevre olmak üzere yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getirme amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Esat ACAT
ACAT GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI